Milewski

Drzwi drewniane wewnętrzne Kraków, Częstochowa, Katowice

Drewno jako surowiec naturalny i piękny, posiadający najlepsze właściwości termoizolacyjne stworzy w Państwa domach niepowtarzalny, ciepły klimat, jednocześnie nadając otoczeniu szyku i elegancji.

Drzwi drewniane nigdy nie znajdą równych sobie odpowiedników pod względem elegancji i walorów użytkowych wśród wyrobów wykonanych z innych materiałów.

Drzwi wewnętrzne o grubości 45mm z ościeżnicą regulowaną na grubość muru, dzięki której można łatwo dopasować ją do grubości muru, eliminując tym samym niedoskonałości ościeży.

Zwieńczeniem ościeżnicy jest stylowa opaska obiciowa dostępna w różnych wzorach, która podkreśla urok kompletnych drzwi wewnętrznych.

Poza walorami czysto konstrukcyjnymi ościeżnica regulowana o łagodnych, nowatorskich kształtach jest zauważalna w swojej „miękkości„, a zarazem masywności nadającej drzwiom charakter ozdobny i harmonizujący z wnętrzem.


Wykonujemy dla Państwa drzwi z następujących gatunków drewna: sosna, olcha, dąb.

Możemy nadać powłokę lakierniczą dowolnego koloru z palety LAZUR firmy (uwidaczniającą strukturę drewna) lub koloru z palety RAL (farby kryjące).

Na Państwa życzenie wykorzystujemy pełny asortyment szkła dostępnego na rynku europejskim m.in. szkło ornamentowe, witrażowe, matowe, fazowane, szlifowane, artystycznie zdobione.

Wyposażenie drzwi stanowią zamek (klucz, WC lub PZ), zawiasy regulowane ?14, uszczelka w ościeżnicy oraz akcesoria drzwiowe.

W przypadku drzwi łazienkowych stosujemy estetyczne podcięcie wentylacyjne  lub otwory.

Rodzaje drzwi:

  • przylgowe  /  bezprzylgowe z chowanymi zawiasami;
  • dwuskrzydłowe, czteroskrzydłowe, z naświetlami bocznymi oraz górnymi;
  • przesuwne naścienne lub w kasetę

Dbamy o walory estetyczne oferowanych produktów

Co powinieneś wiedzieć o drzwiach drewnianych?

Realizujemy zamówienia drzwi drewnianych na terenie Krakowa, jak i poza miastem. Dynamiczny rozwój naszej firmy daje nam szersze możliwości, a co za tym idzie - obsługę większej ilości klientów.

Wszystkich zainteresowanych klientów indywidualnych, jak i firmy zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, który przykuwa oko!

Jako producent drzwi drewnianych dla wszystkich wymagających klientów oferujemy produkty najwyższej jakości. Wszystkie zamówienia realizujemy z ogromną starannością, dbając o najmniejsze detale.

Nasze usługi od zawsze charakteryzuje jakość, zarówno podczas zamówienia, jak i transportu. Dla nas klient jest najważniejszy! Wszystkie drzwi zewnętrzne drewniane, jak i wewnętrzne dostarczane są pod wskazany adres, zgodnie z ustaloną godziną.

Najwyższej jakości surowiec, który stosujemy do produkcji naszych drzwi drewnianych, nada mieszkaniu szlachetny i naturalny wygląd.

Przy produkcji drzwi stosujemy wyłącznie naturalne okleiny i impregnaty. Z kolei lakiery oraz farby pochodzą z magazynów wyłącznie uznanych marek.

Montaż drzwi z drewna zawsze wykonujemy kompleksowo, dbając, aby cała konstrukcja domu idealnie współgrała z drzwiami.

Wykonujemy drzwi z najlepszych rodzajów drewna między innymi:

  • drewna sosnowego
  • drewna dębowego
  • drewna meranti.

W naszej ofercie znajduje się bogata paleta barw, modeli o różnych wzornictwie, a także przeszkleń, które nadają indywidualnego stylu. Jeżeli nie są Państwo zdecydowani na konkretny typ drzwi, służymy doradztwem.

Wspólnie wybierzemy najlepiej dopasowany model drzwi!

Drzwi wejściowe to zdecydowanie jedna z ważniejszych wizytówek każdego domu lub mieszkania. Poza pięknym wyglądem powinny być także funkcjonalne, bezpieczne i szczelne. Drzwi drewniane z naszej oferty jak najbardziej spełniają wszystkie powyższe wymagania.

Drzwi powinny być również wytrzymałe, zdrowe i ponadczasowe. W przeciwieństwie do innych materiałów m.in. aluminium, drewno w drzwiach jest materiałem zdecydowanie bardziej szlachetnym.

Wszystkie nasze drzwi drewniane, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne wykonujemy na bazie najwyższej klasy drewna. Precyzja wykonania gwarantuje bezpieczeństwo i solidność.

Oferujemy bardzo bogaty wybór wzorów, począwszy od tych klasycznych i retro po najpopularniejsze i nowatorskie rozwiązania. Oczywiście mogą Państwo opracować własne rozwiązania.

Drzwi drewniane zewnętrzne nigdy nie będą miały równych sobie odpowiednich pod względem walorów użytkowych oraz ponadczasowej elegancji. Pomimo mody na drzwi aluminiowe, drewno stale broni się swoim naturalnym pięknem.

Poza walorami konstrukcyjnymi nasza ościeżnica regulowana jest bardzo łagodnie, a jednocześnie nadaje drzwiom iście ozdobny charakter. Zwieńczeniem wykonania ościeżnicy jest bardzo stylowa opaska obiciowa, która mamy dla Państwa w bardzo różnych wzorach. Idealnie podkreśla urok doskonale dopasowanych drzwi drewnianych.

Nasze drzwi wykonywane są dla Państwa z różnych gatunków drewna. Pierwszym z nich jest sosna, która jako kluczowy z wyrobów gwarantuje trwałość i przepiękny wygląd. Doskonale harmonizuje się z większością konstrukcji.

Drugim gatunkiem jest dąb. Drzwi dębowe wykonywane są zarówno we wzornictwie klasycznym, stylowym oraz nowoczesnym.

To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to szybkie, konkretne i rzetelne odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym elementem są drzwi w domu.

Zdobyte przez nas doświadczenie w połączeniu z bardzo bogatym i nowoczesnym parkiem maszynowym to cała tajemnica najwyżej jakości drzwi drewnianych, które są przez nas produkowane. Dla każdego klienta czeka coś wyjątkowego, co najprawdopodobniej będzie przyszłym eleganckim wypełnieniem domu i jego wnętrza.

Spraw sobie drzwi, które nadadzą Twojemu domowi charakteru i wdzięku, na jaki zasługuje. Serdecznie zapraszamy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.